Sjuksköterska eller specialistsjuksköterska
Vi har ett stort behov av sjuksköterskor och specialistsjuksköterskor (barnmorskor, operation, IVA, distrikt) för uppdrag i Sverige och vi söker huvudsakligen dig som vill arbeta med kontinuitet. Vi erbjuder dig en trygg anställning med tjänstepension där du själv kan vara med och påverka din arbetstid. Det finns även möjlighet att arbeta via eget bolag.
Om du vill veta mer är du varmt välkommen att kontakta Maria Bergdahl, tfn 070-934 68 36 eller e-post maria.bergdahl@lakarjouren.se
Tillsammans för en bättre vård
Vi erbjuder dig som är läkare eller sjuksköterska en trygg anställning och har uppdrag i hela Sverige och Norge. Vill du veta mer om hur det är att arbeta tillsammans med oss? Fyll i dina uppgifter nedan så hör vi av oss inom kort.